small 1

KONTAKT


 

Vitolize - Supplement dla kobiecej witalnosci PMS i Menopauza

$24.00

Produkt ten wspaniale wplywa na kobiece samopoczucie, skutecznie lagodzi skutki zespołu bólu przedmiesiączkowego i menopauzy. Jest to polaczenie witamin i minerałow oraz składnikow pochodzących z ziół i owoców.

  

OPIS

Menopauza i zespół napięcia przedmiesiączkowego PMS są spowodowane zmianami hormonalnymi jakie zachodzą w Twoim organizmie.

Oferujemy skuteczne rozwiązanie na złagodzenie skutków podobnych zmian poprzez szybkie wzbogacenie diety w konkretne składniki.

W trosce o Twój komfort i z myślą o kobiecych potrzebach stworzyliśmy Vitolize. Jest to mieszanka bogata w antyutleniające witaminy i minerały oraz składniki pochodzące z ziół i owoców.

Oferujemy wyjątkową mieszankę składników roślinnych!

W skład Vitolize  wchodzą sproszkowane jabłka, jagody cytryńca i passiflora. Cytryniec chiński (Schizandra chinensis) od wieków jest ceniony za korzystny wpływ na równowagę hormonalną oraz poprawę zdrowia i ogólnego samopoczucia. Dodatkowo jest to adaptogen i silny antyutleniacz. Wymienione składniki roślinne dodatkowo wzbogaciliśmy sproszkowaną żurawiną. Nasza opatentowana technologia powoduje, że żurawina jest chroniona przed zniszczeniem przez kwasy występujące w żołądku.

Rewelacyjna mieszanka substancji odżywczych Vitolize  dodatkowo zawiera mieszankę substancji odżywczych opracowaną z myślą o wspieraniu równowagi hormonalnej oraz polepszaniu samopoczucia kobiet. Stres i różnego rodzaju leki, w tym także środki antykoncepcyjne mogą poważnie zachwiać równowagę hormonalną w kobiecym organizmie.

  • witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej
  • Witamina D natomiast wspomaga przyswajanie ważnych dla zachowania zdrowych kości wapnia i fosforu
  • witamina C zwiększa wchłanianie tak bardzo potrzebnego każdej kobiecie żelaza.

Skuteczne witaminy połączono z opatentowaną formą żelaza, czyli minerałem niezwykle istotnym dla funkcjonowania całego układu krwionośnego. Zastosowano je w dokładnie takich proporcjach, aby zapewnić optymalne i kompleksowe wsparcie.

  • Unikalna mieszanka substancji roślinnych: sproszkowane jabłka, passiflora i jagody cytryńca
  • Wspiera równowagę hormonalną dla twojego dobrego samopoczucia
  • Stworzone z myślą o kobiecych potrzebach
  • Opatentowane sproszkowane żurawiny

Zalecane spożycie: 2 kapsułki dziennie

WRÓĆ