small 1

KONTAKT


 

Vitolize Men Suplement dla mezczyzn

$23.00

Vitolize to wspanialy zestaw witamin dla Panow w kazdym wieku. Kompleksowa i unikalna receptura zawiera witaminy, minerały oraz składniki roślinne i antyutleniacze, które pomogą w zachowaniu zdrowia, a w szczegolnosci wzmocnienie układu moczowego oraz wspomoze prawidłowe funkcjonowanie calego organizmu oraz prostaty.

  

OPIS

 
Vitolize to suplement dla mężczyzn, ktory oferuje unikalna recepture zawiera witaminy, minerały oraz składniki roślinne i antyutleniacze. Pomogą one w zachowaniu zdrowego układu moczowego oraz wspomogą prawidłowe wzmocnie caly organizm.

Nie zapominaj, że działanie suplementu spotęguje zdrowa dieta oraz codzienna gimnastyka.

Vitolize  zawiera mnóstwo składników, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania prostaty. Znajdziesz w nim pestki dyni, które od wieków są stosowane by wspierać zdrowie prostaty a także witaminy D, C, E i B6. Dla pełnej skuteczności eksperci Forever Living dodali do składu silne minerały takie jak selen, który się przyczynia do prawidłowego przebiegu spermatogenezy oraz pomagający w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi – cynk. Zawartość tej znakomitej i skutecznej receptury uzupełnia Likopen. Już dziś skorzystaj z kompletnego suplementu dla męskiej witalności!

  • Zawiera olej z pestek dyni
  • Źródło polifenoli
  • Unikalna mieszanka składników odżywczych dla wsparcia zdrowia prostaty

Zalecane spożycie: 2 kapsułki dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek

 

WRÓĆ