small 1

KONTAKT


 

Forever Kids

$10.00

Witaminy dla dzieci do ssania. Forever Kids to produkt w postaci tabletek do ssania o pysznym owocowym smaku dla dzieci oraz dorosłych. Zawierają one ważne dla naszego zdrowia witaminy, substancje mineralne oraz naturalne składniki odżywcze pochodzenia roślinnego czyli potocznie mówiąc fitoskładniki stanowiące o wysokiej wartości odżywczej warzyw i owoców takich jak…

  

OPIS

Suplement diety Forever Kids to witaminy dla dzieci i dorosłych. Witaminy i substancje mineralne skojarzone z mieszanką sproszkowanych owoców i warzyw takich jak szpinak, brokuły, pomidory czy kapusta.

Z pomocą przychodzi nam Forever Kids – witaminy dla dzieci, ponieważ w każdym z nas niezależnie od wieku pozostaje coś z dziecka. Każdy z nas pamięta słowa rodziców: „Zjedz ten szpinak (marchewkę, buraczki itd.), bo to zdrowe”. Ci, którzy tak do nas mówili życzyli nam jak najlepiej – abyśmy urośli, byli zdrowi i silni. I co więcej – mieli rację! W środowisku, w którym przyszło nam żyć obecnie próżno by szukać obszarów wolnych od groźnych dla zdrowia zanieczyszczeń. Aby zneutralizować ich działanie na nasz organizm powinniśmy spożywać jak najwięcej żywności naturalnego pochodzenia zawierającej biologicznie czynne składniki odżywcze zwane w skrócie „fitoskładnikami”.

Spróbujmy więc sięgnąć po Forever Kids – gotowy produkt, w którym witaminy i substancje mineralne skojarzono z mieszanką sproszkowanych owoców i warzyw takich jak szpinak, brokuły, pomidory czy kapusta. Forever Kids to suplement zawierający witaminy i minerały.

  • Źródło witamin, makro i mikroelementów
  • Składniki naturalnego pochodzenia z warzyw i owoców wykazują wzmocnione działanie antyutleniające
  • Suplement nie tylko dla dzieci – dorośli także potrzebują naturalnego wzmocnienia!

Zalecane spożycie: ssać 2 tabletki dziennie

Opakowanie: 120 tabletek

WRÓĆ