small 1

KONTAKT


 

Forever Fields of Greens

$9.00

Zadbaj o to, by w twojej diecie nie zabrakło antyutleniaczy. Chlorofil – Pola Zieleni łączą młode zboża – pszenicę, jęczmień, lucernę z pieprzem Cayenne. Natomiast dodatek miodu to wsparcie energii i cennych pierwiastkow.

  

OPIS

Forever Fields of Greens jest bogaty w chlorofil.
Chlorofil wspomaga w momencie kiedy spożywamy zbyt mało warzyw zielonych.
Przy dzisiejszym zabieganym stylu życia i wszechobecnych fastfoodach, często okazuje się, że spożywamy zbyt mało świeżych, zielonych pokarmów. Dzięki Polom Zieleni, Forever może nam pomóc w uporaniu się z tą kwestią.

Zadbaj o to, by w twojej diecie nie zabrakło antyutleniaczy. Pola Zieleni łączą młode zboża – pszenicę, jęczmień, lucernę z pieprzem Cayenne. Natomiast dodatek miodu to wsparcie energii.

Przy dzisiejszym zabieganym stylu życia i wszechobecnych fastfoodach, które ułatwiają jedzenie „w biegu”, często okazuje się, że spożywamy zbyt mało świeżych, zielonych pokarmów. Dzięki Polom Zieleni  możemy uporać się z tą kwestią.Wystarczy rzut oka na listę składników, by odkryć prawdziwą skarbnicę „zieleniny”.

Forever Fields of Greens  łączy młodą trawę jęczmienną, trawę pszeniczną, lucernę i dodany pieprz cayenne (aby pomóc w utrzymaniu zdrowego krążenia i trawienia).

  • Jęczmień posiada właściwości antyoksydacyjne
  • Lucerna utrzymuje w zdrowiu dolne drogi moczowe, działa pozytywnie na trawienie i pomaga zachować prawidłowy poziom glukozy we krwi
  • Z dodatkiem miodu
  • Dla tych, którzy chcą nieco bardziej ekologicznej diety

Zalecane spożycie: 1 tabletka dziennie

Opakowanie: 80 tabletek

WRÓĆ