small 1

KONTAKT


 

Forever B12Plus

$11.00

Niezastąpione połączenie witaminy B12 z kwasem foliowym. Witamina B12 wpływa na produkcję czerwonych krwinek a kwas foliowy na produkcję krwi. Obydwa te składniki odgrywają także ważną rolę w zapobieganiu niedokrwistosci i wzmacniaja system nerwowy, chronia przed depresja.

  

OPIS

Niezastąpione połączenie witamina B12 z kwasem foliowym.
Forever B12 Plus to połączenie witaminy B12 z kwasem foliowym – dwóch podstawowych substancji odżywczych, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Pierwotnie witaminę B wyizolowano w 1948 roku, jako czynnik odżywczy o fundamentalnym znaczeniu dla produkowania czerwonych ciałek krwi. Forever Witamina B12 wraz z kwasem foliowym są potrzebne do utrzymania prawidłowego poziomu homocysteiny w naszym organizmie. Mają także wielkie znaczenie dla ludzi na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej albowiem ich źródłem jest przeważnie jedzenie pochodzenia zwierzęcego.

Decyzja o macierzyństwie w większości przypadków wiąże się z pewnymi przygotowaniami. Kobiety, przyszłe mamy zaczynają zażywać kwas foliowy, nawet na kilka miesięcy przed zajściem w ciążę.

Bardzo ważne jest przyjmowanie kwasu foliowego systematycznie nawet na kilka tygodni przed zapłodnieniem, z tego względu, że wady rozwojowe, którym w dużym stopniu przeciwdziała kwas foliowy, powstają w pierwszych 3-4 tygodniach ciąży, kiedy to kobiety z reguły nie są świadome swojego stanu, a tym samym nie wiedzą o możliwości przyjmowania kwasu foliowego. Ponieważ ciąże w większości nie są planowane, codzienne zażywanie kwasu foliowego powinno dotyczyć każdej kobiety w wieku rozrodczym – pomiędzy 18 i 45 rokiem życia.

Obydwie witaminy występują w formie, która umożliwia ich powolne wchłanianie dzięki czemu ich skuteczność  jest bardzo duża.  Najlepiej jest połączyć dzienne spożywanie Forever B12 Plus z użyciem innych produktów odżywczych Forever Living Products, szczególnie napojów Aloe Vera.

Witamina B12 jest szczególnie zalecana wegetarianom oraz osobom preferującym żywność wysokoprzetworzoną. Witamina B12 wpływa na produkcję czerwonych krwinek a kwas foliowy  na produkcję krwi. Obydwa te składniki odgrywają także ważną rolę w procesie podziału komórek w naszym organizmie. Są one również potrzebne do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny w organizmie.

  • Uzupełnia dietę w witaminę B12 i kwas foliowy wpływające na prawidłowy metabolizm homocysteiny.

  • Wspiera prawidłową produkcję czerwonych krwinek, kwas foliowy pomaga w prawidłowej produkcji krwi.

  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Witamina B12

  • pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego

  • wpływa na prawidłowy metabolizm homocysteiny

  • wpływa na prawidłową produkcje czerwonych krwinek

  • pomaga we właściwym funkcjonowaniu układu odpornościowego

 Kwas foliowy

  • pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów

  • wpływa na prawidłową produkcje krwi

  • wspiera prawidłowe funkcje psychiczne

Zalecane spożycie: 1 tabletka dziennie

Opakowanie: 60 tabletek

WRÓĆ