small 1

KONTAKT


 

Forever Arctic Sea

$22.00

Kwasy tłuszczowe Omega-3 – Zdrowie z morza. Bardzo ważne z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy jeśli chodzi o nienasycone kwasy tłuszczowe Omega ogromne znaczenie ma ich odpowiednia równowaga. Zrównoważona odżywczo dieta zapewnia właściwy stosunek kwasów DHA do EPA od 1:1 do 1:4.

  

OPIS

Nowoczesne i jeszcze doskonalsze Forever Arctic Sea zawiera wyjątkową mieszankę obfitującego w kwas DHA oleju z kalmarów, oleju rybiego Omega-3 i oliwy z oliwek o wysokiej zawartości należącego do rodziny Omega-9 kwasu oleinowego.

Forever Arctic Sea to suplement diety dedykowany tym wszystkim osobom, które w sposób naturalny pragną wesprzeć  swoje serce, mózg i oczy. W jego składzie znajdziemy kompozycję kwasów tłuszczowych EPA i DHA. W optymalnym stężeniu i proporcji stanowią one jedno z najważniejszych połączeń budulcowych w naszym organizmie.

Bardzo ważne z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy jeśli chodzi o nienasycone kwasy tłuszczowe Omega ogromne znaczenie ma ich odpowiednia równowaga. Zrównoważona odżywczo dieta zapewnia właściwy stosunek kwasów DHA do EPA od 1:1 do 1:4

Kwas DHA Omega-3 jest naturalnie obecny w ludzkim organizmie – w największych ilościach w oczach, mózgu i sercu. DHA jest niezbędny do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania komórek w siatkówce, mózgu, sercu i innych częściach układu nerwowego. Ponadto spożycie DHA zmniejsza ryzyko starczej demencji. Takiego związku nie wykazano przy żadnym innym kwasie tłuszczowym.

  • Specjalnie opracowane proporcje Omega-3 naśladujące dietę bogatą w ryby i owoce morza
  • Naturalny aromat z limetki sprawia, że produkt ma przyjemny zapach i minimalizuje rybną woń
  • Pozyskiwane w odpowiedzialny i przyjazny dla oceanu sposób
  • Źródło kwasów EPA i DHA

Zalecane spożycie: 2-3 kapsułki dziennie w czasie posiłku

Opakowanie: 120 kapsułek

WRÓĆ