small 1

KONTAKT


 

Forever Active Pro-B

$25.00

Stres, niewłaściwa dieta, wpływ środowiska, życie w pośpiechu w takich sytuacjach organizm może potrzebować uzupełnienia mikroflory jelitowej. Sięgnij wtedy po Probiotyk Forever Active Pro-B, który zawiera 6 szczepow bakterii, tak waznych dla naszego organizmu.

  

OPIS

Probiotyk Forever Active Pro-B zawiera specjalnie dobraną mieszankę 6 szczepów bakterii z rodzajów Lactobacillus i Bifidoacterium.

Probiotyk uzupełnia mikroflorę jelitową podczas i po antybiotykoterapii, w przypadku niezrównoważonego sposobu odżywiania, przy zmianie diety, po biegunce.

Stres, niewłaściwa dieta, wpływ środowiska, życie w pośpiechu – w takich sytuacjach organizm może potrzebować uzupełnienia mikroflory jelitowej. Sięgnij wtedy po probiotyk Forever Active Pro-B, który zawiera specjalnie dobraną mieszankę 6 szczepów bakterii z rodzajów Lactobacillus i Bifidoacterium: Bifidobacterium lactis Lactobacillus rhamnosus Lactobacillus reuteri Lactobacillus acidophilus Bifidobacterium longum Bifidobacterium B-bifidum Jedna kapsułka dziennie dostarcza ponad 8 mld jtk *. Bakterie rodzaju Bifidobacterium i Lactobacillus występują naturalnie w organizmie człowieka.

 

Skład mikroflory jelitowej człowieka jest odnawialny. Zmiana ilości bakterii w jelitach jest procesem normalnym dla organizmu. Formułę składająca się z ww szczepów opracowano we współpracy z Copenhagen University Hospital – liderem w dziedzinie gastroenterologii. Szczepy zawarte w preparacie zostały przebadane i dobrane w oparciu o badania kliniczne. Szczepy te są bezpieczne i dobrze tolerowane. Udowodniono klinicznie, że dwa z tych szczepów mają zdolność do zwiększonej kolonizacji w jelitach. Innym cennym składnikiem Forever Active Pro-B jest błonnik pokarmowy, który stwarza bakteriom sprzyjające środowisko do przeżycia w drodze do jelita grubego. Zawarty w preparacie rodzaj błonnika to średniołańcuchowe fruktooligosacharydy, które wspierają fermentację bakterii Bifidobacterium i Lactobacillus.

  • Uzupełnia mikroflorę jelitową podczas i po antybiotykoterapii, w przypadku niezrównoważonego sposobu odżywiania, przy zmianie diety, po biegunce

  • Zawiera 6 szczepów bakterii kwasu mlekowego

  • Liofilizowane szczepy bakterii – stabilne przy przechowywaniu

  • Bakterie odporne na działanie soku żołądkowego docierają w optymalnym stanie do jelit

  • Nie wymaga przechowywania w lodówce (przechowywać w temp. do 25 °C)

  • Bez alergenów

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, 30 minut przed posiłkiem, popijając wodą. Opakowanie: 30 kapsułek  

 

WRÓĆ