small 1

KONTAKT


 

Forever Clean 9 – F.I.T.

$98.00

C-9 o smaku wanilia i czekolada. Aloesowy Program Forever Clean9 pomoże tobie wyruszyć w drogę do szczuplejszej sylwetki i lepszej kondycji. Ten efektywny, prosty w użyciu program odchudzający da ci narzędzia potrzebne do rozpoczęcia procesu zmiany twojego ciała!

  

OPIS

Oczyszczanie Forever Clean 9 to skuteczny, prosty program, który dostarczy ci narzędzi potrzebnych, by rozpocząć transformację ciała.

Oczyszczanie z Clean 9 może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji twojego ciała.

Czy możesz wyglądać i czuć się lepiej już w 9 dni? TAK!

Program CLEAN 9 może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji twojego ciała!

Czego możesz się spodziewać w ciągu następnych 9 dni?

Będziesz wyglądać i czuć się lepiej oraz zaczniesz eliminować nagromadzone toksyny, przez które możesz nie przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia. poczujesz się również lżej i zyskasz więcej energii, udowadniając, że potrafisz przejąć kontrolę nad swoim apetytem. zobaczysz, jak twoje ciało zaczyna się zmieniać.

Ten program ma na celu pomóc Ci usunąć przechowywane toksyny z ciała i poczuć się lżej i bardziej energetycznie. W ciągu dziewięciu dni możesz zacząć czuć się szczuplej i zdrowiej.

Zestaw dostępny w smakach: wanilia, czekolada (w tym zestawie waniliowy). Czekoladowy znajdziesz tutaj. Każdy smak jest pyszny i sprawia, że doświadczanie produktów jest jeszcze lepsze.

Jaki jest następny krok po Clean 9?

Po ukończeniu Clean 9 kursu możesz przejść do następnego. F15 to kolejny krok i kolejny kurs mający na celu utrzymanie Cię na dobrej drodze i osiągnięcie lepszego i zdrowszego wyglądu. Istnieją trzy różne poziomy w zależności od poziomu sprawności.

Zestaw zawiera:

  • Forever Aloe Vera Gel – 2 opakowania
  • Forever Lite Ultra – 1 opakowanie koktajlu o smaku waniliowym
  • Forever Therm – 18 tabletek
  • Forever Fiber – 9 saszetek
  • Forever Garcinia Plus – 54 kapsułki
  • Miarka
  • Broszura Clean 9
WRÓĆ