small 1

KONTAKT


 

Forever Bright Toothgel

$7.00

Aloesowa Pasta do Zębów pomimo swojej wysokiej skuteczności jest łagodna dla szkliwa! Miąższ aloesowy jest bogaty w enzymy dzięki czemu ma naturalne właściwości czyszczące. Dlatego też nie ma potrzeby dodawania do pasty dodatkowych materiałów o zbyt szorstkiej konsystencji, które wspomagałyby usuwanie nagromadzonego osadu zarówno z przestrzeni międzyzębowych, jak i z powierzchni zębów.

  

OPIS

Unikalne właściwości bakteriostatyczne miąższu sprawiają, że Aloesowa Pasta do Zębów Forever Bright jest bardzo skuteczna.

Kojące działanie miąższu aloesowego Aloe Vera łagodzi stany zapalne i zapobiega nawracającym infekcjom. Naturalne właściwości miąższu aloesowego zostały w Aloesowej Paście do Zębów zwiększone poprzez dodanie do niej propolisu (kitu pszczelego).

Aloesowa Pasta do Zębów pomimo swojej wysokiej skuteczności jest łagodna dla szkliwa! Miąższ aloesowy jest bogaty w enzymy dzięki czemu ma naturalne właściwości czyszczące. Dlatego też nie ma potrzeby dodawania do pasty dodatkowych materiałów o zbyt szorstkiej konsystencji, które wspomagałyby usuwanie nagromadzonego osadu zarówno z przestrzeni międzyzębowych jak i z powierzchni zębów.

Składniki miąższu Aloe Vera skutecznie i dokładnie penetrują wszystkie zakamarki – nawet miejsca, do których nie dociera szczoteczka.

Dzięki właściwościom miąższu aloesowego pasta skutecznie zwalcza także przykry zapach z ust. Co ważne uzyskany efekt świeżości utrzymuje się maksymalnie długo.

Regularne stosowanie Aloesowej Pasty do Zębów wyraźnie wzmocni Twoje dziąsła, które się staną jędrne, zdrowe oraz mniej podatne na urazy. Pasta jest także odpowiednia dla osób ze skłonnością do stanów zapalnych kieszonek okołozębowych.

  • Dokładnie czyści powierzchnię zębów
  • Wzmacnia i chroni dziąsła
  • Zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej
  • Daje efekt wyjątkowo długotrwałej świeżości
  • Nie zawiera żadnych materiałów ścierających szkliwo
  • Delikatnie rozjaśnia powierzchnię szkliwa
  • Bez fluoru
  • Zawiera propolis pszczeli

Pasta do zębów Forever Bright w 1999r otrzymała nagrodę SUPER BRAND (Super Marki) przyznawaną przez czytelników jednego z najpoczytniejszych magazynów świata Readers Digest.

Przeznaczenie:
Codzienna dbałość o zdrowie dziąseł i zębów. Aloesowa Pasta do Zębów nie zawiera fluoru. Pielęgnowanie prawidłowej flory bakteryjnej jamy ustnej.

Sposób użycia:
Aloesową Pastą do Zębów powinieneś myć zęby rano, wieczorem oraz po każdym posiłku. W celu jak najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości miąższu aloesowego najlepiej myj zęby dwukrotnie: raz dla oczyszczenia ich powierzchni z zanieczyszczeń i osadu oraz natychmiast drugi raz – dla zadbania o dziąsła, przeciwbakteryjną ochronę śluzówek i przestrzenie międzyzębowe. Jeżeli wymagana jest fluorowa profilaktyka przeciwpróchnicza, należy się poradzić stomatologa co do częstotliwości używania fluorowych preparatów ochronnych.

Opakowanie: 130 g

WRÓĆ