small 1

KONTAKT


 

Forever Bee Propolis

$20.00

Ze względu na swoje właściwości propolis pszczeli był wykorzystywany już w starożytności. Z jego dobrodziejstw korzystali Egipcjanie, Grecy, Asyryjczycy i Rzymianie.

  

OPIS

Propolis pszczeli Forever  wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Kiedy pada hasło „produkty pszczele” pierwszy do głowy przychodzi nam miód, a zaraz potem pyłek. Jednak propolis pszczeli (kit) jest równie ważny.

Propolis zbierają pszczoły i po przetworzeniu wykorzystują go jako materiał budulcowy i uszczelniający ul. Nazwa propolis stanowi dokładne odzwierciedlenie jego funkcji i stąd jest to słowo wywodzące się z greki, które dosłownie oznacza „przedmurze miasta”. Propolis tak dobrze spełnia swe zadania i stanowi tak skuteczną ochronę, że wnętrze ula jest zabezpieczone lepiej niż większość sal operacyjnych!

Ze względu na swoje właściwości propolis był wykorzystywany już w starożytności. Z jego dobrodziejstw korzystali Egipcjanie, Grecy, Asyryjczycy i Rzymianie. Forever Bee Propolis zbierany jest na regionach wolnych od zanieczyszczeń. W celu jeszcze lepszego zapewnienia czystości tego produktu, wykorzystywane są specjalnie zaprojektowane zasobniki. Forever Bee Propolis nie zawiera żadnych barwników.

Propolis jest bogaty w składniki odżywcze

Pełny skład propolisu jest niewystarczająco znany. Jednakże zidentyfikowano 34 związki odżywcze. Obejmują one różne składniki odżywcze, które pomagają w metabolizmie komórek, takie jak beta-karoten, witaminy B1, B2, B3, C, E, kwas pantotenowy, stront, miedź, mangan, wapń, aluminium, wanad, krzem itp. Jego zawartość bioflawonoidów jest również bardzo wysoka. W różnych wzorach propolisu znaleziono ponad 50 rodzajów flawonoidów. Główne korzystne właściwości propolisu pochodzą z jego zawartości bioflawonoidów, która jest 5 razy większa niż owoców cytrusowych. Bioflawonoidy są składnikami odżywczymi, które mogą zwiększyć skuteczność witamin, a także mogą pomóc wzmocnić i poprawić wchłanianie naczyń włosowatych krwi.

  • W sposób naturalny zwiększa odporność
  • Wzbogacony mleczkiem pszczelim

Zalecane spożycie: Dorośli 1-2 tabletki dziennie. Zawiera soję, orzechy (migdały)

Opakowanie: 60 tabletek

WRÓĆ