small 1

KONTAKT


 

Aloe Heat Lotion

$18.00

Wszyscy znamy to uczucie, gdy po długim, aktywnym dniu nasze mięśnie są zmęczone i obolałe. Teraz wystarczy sięgnąć po tubkę Aloesowej Emulsji Rozgrzewającej, zeby poczuc sie lepiej.

  

OPIS

 

Aloe Heat Lotion emulsja rozgrzewająca o neutralnym pH to emulsja stworzona do kojącego, relaksującego masażu. Właściwości penetrujące Aloe vera pomogą ukoić mięśnie po każdym wysiłku fizycznym.

Sięgnij po Aloe Heat Lotion – emulsja rozgrzewająca. Ta gęsta, obfita emulsja, zawierająca substancje rozgrzewające oraz aloes doskonale łagodzi stres i napięcie.

Wszyscy znamy to uczucie, gdy po długim, aktywnym dniu nasze mięśnie są zmęczone i obolałe. Teraz wystarczy sięgnąć po tubkę Aloesowej Emulsji Rozgrzewającej! Ta gęsta emulsja zawiera substancje rozgrzewające, co sprawia, że doskonale wspiera masaż obolałych mięśni i suchej skóry. Aloe Heat Lotion o neutralnym pH to emulsja stworzona do kojącego, relaksującego masażu. Właściwości penetrujące Aloe vera pomogą ukoić mięśnie po każdym wysiłku fizycznym!

Zawiera bogate środki rozgrzewające i aloes. Ten bogaty balsam  zapewnia błogą ulgę w codziennych stresach i napięciach. Świetne, gdy stosuje się go przed ćwiczeniami. Nowa ulepszona formuła zawiera naturalny system konserwujący i olejki eteryczne. Składniki aktywne zostały zachowane tak samo, więc nie powinieneś doświadczać żadnych zmian w działaniu ogrzewania. Zauważysz jednak łatwiejszą aplikację, bardziej miękką skórę i wspaniałe rezultaty.

  • Koi po wysiłku fizycznym
  • Gęsta emulsja o bogatym składzie
  • Doskonała do masażu

Sposób użycia:
Nakładać delikatnie na skórę. Najlepszy efekt przynosi delikatne wcieranie emulsji w skórę aż do jej wchłonięcia.
Idealnie jeżeli jako podkład pod emulsję użyjemy Aloe First lub Aloe MSM

Opakowanie: 118 ml

WRÓĆ