small 1

KONTAKT


 

Aloe First

$18.00

Połączenie działania miąższu aloesowego z jedenastoma ziołami leczniczymi, propolisem i alantoiną sprawia, że Aloe First jest chętnie stosowany do pielęgnacji cery, włosów, skóry całego ciała a, takzet jako preparat pierwszej pomocy. Miej zawsze pod ręką niezawodny i gotów do działania Aloe First. ilość Forever Aloe First - uniwersalny preparat aloesowy

  

OPIS

Aloe First czyli „aloes przede wszystkim” to produkt w ponad 3/4 składający się z czystego, naturalnego miąższu aloesowego.

W coraz większej ilości domów Aloe First stawia się na pierwszym miejscu pośród wielu różnych preparatów pielęgnacyjnych. Służy on do pielegnacji skóry oraz zdrowia.

Połączenie działania miąższu aloesowego z jedenastoma ziołami leczniczymi, propolisem i alantoiną sprawia, że Aloe First jest chętnie stosowany do pielęgnacji cery, włosów, skóry całego ciała a nawet jako preparat pierwszej pomocy. Miej zawsze pod ręką niezawodny i gotów do działania Aloe First, który pomoże zarówno przy drobnym oparzeniu w kuchni, zacięciu się przy goleniu jaki i przy drobnej dziecięcej kontuzji przyniesionej z podwórka.

Aloe First sprawdza się również na wakacyjnych wyjazdach. Jego łagodzące działanie przydaje się po zbyt słonecznym dniu oraz kiedy pokłują Cię komary.

Działanie / właściwości Aloe First:

  • Wspaniale łagodzi, koi i nawilża skórę;
  • Wspomaga regenerację skóry oraz procesy gojenia;
  • Działa bakteriostatycznie i przeciwgrzybiczo;
  • Błyskawicznie likwiduje pieczenie i świąd;
  • Znakomity, naturalny płyn na porost włosów.

Wskazania:

  • Niezastąpiony przy oparzeniach np. słonecznych;
  • Koi przykre objawy uczuleń.

Główne składniki:
Aloe Barbadensis Gel (Stabilizowany Miąższ Aloe Vera), alantoina, roztwór kitu pszczelego, ekstrakty z ogórecznika, rumianku, eukaliptusa, imbiru, passiflory, szałwii, tymianku, krwawnika pospolitego, nagietka, mniszka lekarskiego i drewna sandałowego.

Sposób użycia:
Nakładać obficie na skórę, która potrzebuje ukojenia i nawilżenia.

WRÓĆ