small 1

KONTAKT


 

Aloe Ever Shield

$6.50

Aloesowy Dezodorant Ever-Shield ma postać sztyftu dzięki czemu jest wydajny i praktyczny w użyciu. Miąższ aloesowy jest w nim osadzony na stałym nośniku, który się zatrzymuje na powierzchni skóry co przedłuża kontakt skóry ze składnikami aloesu zwiększając tym samym efektywność ich działania...

  

OPIS

Czysty miąższ aloesowy ma bardzo silne właściwości bakteriostatyczne dzięki którym może być stosowany do codziennej pielęgnacji całego ciała.

Stanowi on także niezwykle skuteczny środek higieny osobistej. Składniki miąższu Aloe vera potrafią skutecznie regulować tzw. mikroflorę skórną.

Warto wiedzieć, że sam pot jest bezwonny. Nieprzyjemne zapachy ludzkiej skóry powstają dopiero przy współudziale zamieszkujących skórę bakterii. Miąższ aloesowy w naturalny sposób zapobiega nadmiernemu namnażaniu się bakterii zwłaszcza w tych miejscach, w których gruczołów potowych jest więcej.

Aloesowy Dezodorant Ever-Shield ma postać sztyftu dzięki czemu jest wydajny i praktyczny w użyciu. Miąższ aloesowy jest w nim osadzony na stałym nośniku, który się zatrzymuje na powierzchni skóry co przedłuża kontakt skóry ze składnikami aloesu zwiększając tym samym efektywność ich działania.

Aloesowy dezodorant Ever-Shield jest jednym z najnowszych kosmetyków pielęgnacyjnych naturalnego pochodzenia, który nie ingeruje w równowagę skóry. Miąższ aloesowy jako składnik dezodorantu nie hamuje naturalnego wydzielania potu. Poprzez działanie na skóry, w całkowicie naturalny sposób zapobiega powstawaniu krępujących zapachów.

Podkreślamy, dezodorant w sztyfcie ALOE EVER-SHIELD nie zawiera aluminium.

  • Daje efekt długotrwałej naturalnej świeżości
  • Nie zawiera soli aluminium
  • Nie plami ubrań
  • Łagodzi podrażnienia
  • Ma bardzo subtelny delikatny zapach
  • Może być stosowany po depilacji

Przeznaczenie:
Utrzymanie naturalnej świeżości ciała i zapobieganie powstawaniu krępujących zapachów skóry.

Sposób użycia:
Nanieś cienką warstwą na świeżo umytą skórę.

Opakowanie: 92 g

WRÓĆ