small 1

KONTAKT


 

Forever Aloe Peaches

$15.00

Miąższ z aloesu i brzoskwini. Sok z aloesu i brzoskwini Forever Aloe Bits n’Peaches to źródło wielu cennych składników w poręcznej formie napoju o pysznym smaku. Możesz go mieszać z innymi sokami owocowymi i lodem by się rozkoszować darami natury niezależnie od pory roku i dnia …

  

OPIS

Sok z aloesu i brzoskwini Forever Aloe Bits n’Peaches jest źródłem 100% stabilizowanego miąższu Aloe Vera o intensywnym brzoskwiniowym smaku, których drobne kawałki pływają w środku.

Sok z aloesu  i brzoskwini to wspaniały napój z miąższu z liści aloesu o smaku brzoskwiniowym. Aloes do picia jest stosowany od stuleci na całym świecie ze względu na jego prozdrowotne właściwości. Oferuje bogactwo substancji odżywczych wspierających optymalne zdrowie i witalność dla zachowania  doskonałego samopoczucia. Aloe Bits n’Peaches to źródło wielu cennych składników w poręcznej formie napoju o pysznym smaku. Możesz go mieszać z innymi sokami owocowymi i lodem by się rozkoszować darami natury niezależnie od pory roku i dnia.

Do 84,5% soku z miąższem z liści aloe vera dodaliśmy koncentrat soku brzoskwiniowego, by uzyskać nektar o wyjątkowym, słodkim smaku.

Sok z aloesu i brzoskwinią  to ukłon Forever Living Products w stronę najmłodszych odbiorców miąższu aloe vera. Nasi najmłodsi są klientelą bardzo wymagającą. Zgodnie z ich oczekiwaniami to co dobre dla wspierania ich zdrowia powinno być również i smaczne. Z myślą o nich opracowano ten wspaniały napój o wysokiej zawartości  czystego miąższu aloesowego i smaku brzoskwiń, których niewielkie kawałeczki pływają w środku. Połączenie dwóch miąższów – aloesowego i brzoskwiniowego okazało się tak trafne, że po ten napój sięgają równie chętnie także i odbiorcy całkiem już dojrzali. Niezależnie od wieku każdy z nas lubi przecież przypomnieć sobie smak czegoś dobrego, co kojarzy  mu się z beztroskimi latami dzieciństwa.

  • Wszystkie korzyści zdrowotne miąższu aloe vera
  • 84,5% soku z miąższem z liści aloesu
  • Wysoka zawartość witaminy C
  • Kawałki miąższu brzoskwiniowego
  • Bez konserwantów
  • Owocowy i odświeżający smak brzoskwiń
  • Wspomaga pracę przewodu pokarmowego, wpływa korzystnie na odporność

Opakowanie: 1 litr

WRÓĆ