small 1

KONTAKT


 

Forever Awakening Eye Cream – Krem pod oczy z kolagenem

$15.00

Awakening eye cream wykorzystuje opatentowane składniki z technologią peptydową, które poprawiają i wygładzają wrażliwe okolice oczu, wyraźnie zmniejszając zmarszczki i cienie pod oczami.

  

OPIS

OPIS

Krem pod oczy z kolagenem zmniejsza widoczność obrzęków i cieni pod oczami oraz znacząco redukuje widoczność zmarszczek.

Krem pod oczy z kolagenem sprawia, że oczy wyglądają na bardziej wypoczęte, bystre i odmłodzone.

Awakening eye cream wykorzystuje opatentowane składniki z technologią peptydową, które poprawiają i wygładzają wrażliwe okolice oczu, wyraźnie zmniejszając zmarszczki i cienie pod oczami.

Unikalny kolagen o niskiej masie molekularnej wspiera prawidłową produkcję kolagenu, co przyczynia się do zachowania optymalnego nawilżenia i jędrności skóry. Wspierając zdrowy kolagen, poprawiamy gładkość skóry, czego efektem jest pełniejsza i jędrniejsza skóra wokół oczu.

Kolejny z wyśmienitych składników, glikol butylenowy, pomaga zmniejszyć opuchliznę i cienie pod oczami już w 15 dni.

Innym przełomowym składnikiem jest wyciąg z kory albicji jedwabistej, zawierający Darutoside. Wykazuje on właściwości liftingujące opadających górnych powiek. Możemy więc kompleksowo zadbać zarówno o wygląd górnych powiek jak i delikatnej skóry wokół oczu.

Co więcej awakening eye cream zaciera kurze łapki wzmacniając strukturę powierzchni skóry oraz zmniejsza widoczność cieni pod oczami, wzmacniając sieć mikronaczyń.

Skóra wokół oczu przestaje być sucha i opuchnięta. Zamiast tego oczy wyglądają na bardziej wypoczęte, bystre i odmłodzone, ponieważ powłoka ochronna skóry jest wzmocniona, a utrata wody ograniczona.

Te potężne składniki składają się na zaawansowany krem do pielęgnacji oczu, który wydobędzie ich urodę. Z awakening eye cream twoje oczy będą bardziej błyszczące i odmłodzone.

  • Zmniejsza widoczność obrzęków i cieni pod oczami
  • Znacząco redukuje widoczność zmarszczek
  • Oczy wyglądają na bardziej wypoczęte, bystre i odmłodzone

Sposób użycia:
Delikatnie wklepać umiarkowaną ilość kremu w okolice oczu.
Do kremu możesz dobrać nasze inne produkty z kategorii Pielęgnacja twarzy.

UWAGA
Unikać kontaktu z wnętrzem oka. W przypadku podrażnienia spłukać starannie wodą. Jeśli podrażnienie utrzymuje się należy zaprzestać używania i skonsultować się z lekarzem.

Opakowanie: 21 gram

WRÓĆ