small 1

KONTAKT


 

Forever Aloe Gelly

$12.00

Galaretka jest nieoceniona wszędzie tam, gdzie jest potrzebne delikatne ale skuteczne kojenie. Galaretka Aloe Vera będzie Twoim sprzymierzeńcem i wybawieniem od drobnych ale dokuczliwych dolegliwości. Naturalnie znieczulające właściwości miąższu aloesowego znoszą świąd, pieczenie i pomagają lżej przejść przez pierwszy bolesny i nieprzyjemny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry. Kosmetyk doskonale się wchłania i nie zawiera żadnych substancji oleistych.

  

OPIS

Prezentujemy Produkt Przedłużonego Działania Aloesowego – galaretka aloesowa!

Czysty miąższ Aloe Vera ma wprost zbawienne działanie dla tkanek skóry. Warto zatem zwiększyć i wydłużyć kontakt z produktami z aloesem.

Osadzając duże ilości czystego i naturalnie stabilizowanego miąższu aloesowego na lekkim, obojętnym nośniku żelowym gwarantujemy Ci maksymalnie długą aloesową pielęgnację! Galaretka Aloe Vera jest jednym z najbardziej uniwersalnych produktów spośród całej oferty Forever Living Products. Jej głównym aktywnym składnikiem jest wyłącznie czysty miąższ Aloe Vera. Dobroczynne działanie aloesu na skórę kondensuje się wewnątrz opakowania Galaretki Aloe Vera.

Galaretka jest nieoceniona wszędzie tam, gdzie jest potrzebne delikatne ale skuteczne kojenie. Galaretka Aloe Vera będzie Twoim sprzymierzeńcem i wybawieniem od drobnych ale dokuczliwych dolegliwości. Naturalnie znieczulające właściwości miąższu aloesowego znoszą świąd, pieczenie i pomagają lżej przejść przez pierwszy bolesny i nieprzyjemny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry. Kosmetyk doskonale się wchłania i nie zawiera żadnych substancji oleistych.

Galaretka posiadając właściwy dla skóry lekko kwaśny odczyn działa łagodząco. Rewelacyjnie “trzyma się” wilgotnych śluzówek oraz działa ściągająco. Może być używana jako niezależny produkt pielęgnacyjny oraz jako “podkład” pod inne specyfiki, ponieważ znacząco poprawia ich wchłanianie przez skórę. Jeśli pragniesz przedłużonego kontaktu świeżego miąższu Aloe Vera z Twoją skórą ten produkt powstał właśnie dla Ciebie! Sięgnij po Galaretkę Aloe Vera firmy Forever Living Products!

  •  wspiera działanie bakteriostatyczne i grzybobójcze
  •  momentalnie pomaga zmniejszyć świąd, pieczenie (np po ukłuciach owadów)
  •  wspiera procesy gojenia i regeneracji skóry
  •  niezrównana przy oparzeniach np. słonecznych – działa jak balsam
  •  naturalnie nawilża naskórek
  •  rewelacyjnie oddziałuje kojąco także na śluzówki
  •  doskonała również dla mężczyzn po goleniu, ponieważ świetnie koi, łagodzi i nawilża skórę.

Sposób użycia:
Galaretkę nakładaj na dokładnie oczyszczoną skórę. W razie potrzeby ponów aplikację.

Opakowanie: 118 g

WRÓĆ