small 1

KONTAKT


 

Aloe Propolis Creme

$17.00

Sekret polega na tym, że zarówno propolis jak i miąższ aloesowy znacznie skuteczniej działają razem niż w pojedynkę. Można nawet się pokusić o stwierdzenie, że obie substancje działają na siebie jak biokatalizatory, stymulując swoją aktywność...

  

OPIS

Krem propolisowy z aloesem to zestawienie czystego miąższu aloesowego z propolisem pszczelim tworząc zadziwiająco uniwersalne połączenie.

Połączenie tych wspaniałych darów Natury umożliwiło stworzenie niezawodnego kremu propolisowego z aloesem.

Sekret polega na tym, że zarówno propolis jak i miąższ aloesowy znacznie skuteczniej działają razem niż w pojedynkę. Można nawet się pokusić o stwierdzenie, że obie substancje działają na siebie jak biokatalizatory stymulując swoją aktywność.

Forever Living Products oferuje unikalny produkt do pielęgnacji skóry, w którym oprócz znakomitego połączenia aloesu z propolisem znajdują się również wyciągi z rumianku i żywokostu oraz witamina A i E. Razem składniki te przynoszą skórze efekt długotrwałego nawilżenia oraz niezwykle skutecznej regeneracji.

Krem Aloesowo – Propolisowy jest wydartą Naturze tajemnicą wiecznej młodości! Przywróci młodość Twojej skórze oraz młodzieńczy wigor poprzez usprawnienie regeneracji. Krem jest eliksirem życia dla zmęczonej cery! Czysty miąższ Aloe vera wraz z propolisem znacznie przyspiesza również gojenie uszkodzeń tkanki skórnej stanowiąc jednocześnie naturalną ochronę przed infekcjami.

Działanie / właściwości Kremu aloesowo-propolisowego:

  • Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo;
  • Działa ściągająco i kojąco, zwłaszcza na skórę wrażliwą;
  • Redukuje łojotok skórny i zapobiega kłopotom z trądzikiem młodzieńczym;
  • Regeneruje naskórek, ogranicza jego nadmierne rogowacenie;
  • Usprawnia procesy gojenia;

Główne składniki:
Miąższ Aloe barbadensis, lanolina, alantoina, kit pszczeli, tokoferol (naturalna witamina E), beta-karoten (prowitamina A), wyciąg z żywokostu i rumianku, kwas askorbinowy (witamina C).

Sposób użycia:
Nakładaj cienką warstwę na dowolne partie skóry. Po wchłonięciu możesz tę czynność powtórzyć lub nałożyć inny krem.

Opakowanie: 113 g

WRÓĆ