small 1

KONTAKT


 

Aloe Deep Moisturizing Cream

$25.00

Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream - aloesowy krem nawilżający firmy Sonya

  

OPIS

Aloe Deep Moisturizing Cream z wyciągiem z kory sosny to najnowszy dodatek do linii pielęgnacyjnej Sonya Skin Care.

Ten głęboko nawilżający krem zaspokaja pragnienie twojej skóry jak nigdy dotąd! Wyciąg z kory sosny zawiera naturalne substancje zwane OPC (ang. Oligomeric Proanthocyanidins - proantocyjanoidy oligomeryczne), których niektóre właściwości antyutleniające są najsilniejsze jakie kiedykolwiek odkryto w naturze. W efekcie, wyciąg z kory sosny walczy z wolnymi rodnikami, by pomóc w zachowaniu i wzmocnieniu kolagenu w skórze, będącego najobfitszą proteiną w organizmie.

Walka z wolnymi rodnikami jest uznawana przez naukowców za jeden z najlepszych sposobów przeciwdziałania oznakom starzenia. Wyciąg z kory sosny w połączeniu z czystym, stabilizowanym miąższem Aloe Vera, ceramidami i substancjami nawilżającymi najnowszej generacji, zawartymi w naszym nowym Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream pomaga zachować i dostarczać wilgoć w głąb zewnętrznych warstw skóry, aby przywracać i zachowywać młodzieńczy blask cery.

Sposób użycia: Dla intensywnego, głębokiego nawilżenia wieczorem, używać po nałożeniu Aloe Naurishing Serum. ze słoiczka wyjąć szpatułkę i krążek ochronny. Szpatułką nanieść porcję kremu na krążek i opuszkami palców nałożyć ją na twarz i szyję. Następnie wmasować w skórę. Po każdym użyciu wypłukać szpatułkę i krążek gorącą wodą i osuszyć ręcznikiem, następnie umieścić je w słoiczku w celu powtórnego użycia.

Opakowanie: 71 g

Działanie Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream: wzmożone nawilżenie, nawet najsuchszej skóry zawiera wyciąg z kory sosny, by walczyć z wolnymi rodnikami Pomaga przywrócić i zachować młodzieńczy blask cery.

WRÓĆ